Vánoční nadílka pro uživatele SSML

Vzhledem k aktuální situaci, spojené s nouzovým stavem, jsme se s našimi seniory nemohli tradičně sejít v době adventní.  V rámci iniciativy firemního dárcovství rozdali naše pečovatelky klientům Domu s pečovatelskou službou dárečky, které jsme dostali od zaměstnanců firmy Mondelez CR Biscuit Production s.r.o., ul. 8. května 189/15, Lovosice. Zaměstnanci firmy Mondelez obdrželi seznam přání před Vánoci a rozhodli se podpořit právě naše klienty.

Na tato přání byl vytvořen seznam a dárci tak mohli dle svých finančních možností podpořit přání, která se jim líbila. Volba padla na praktické dárky, které potěší každého. Splněná přání do Sociálních služeb města Lovosice dorazili v plném počtu a nikomu ze seznamu dárek nechyběl!

Zároveň pro všechny klienty pečovatelské služby, a to včetně zmíněných klientů v Domě s pečovatelskou službou, naše organizace připravila již tradiční dáreček v podobě kosmetického balíčku, jehož součástí bylo vánoční přání vyrobené dětmi z mateřské a základní školy v Lovosicích.

Je chvályhodné, že žáci a učitelé na klienty nezapomněli, přestože jim společnou výrobu zkomplikovala online výuka.

Dárečky udělaly skutečně velikou radost! Děkujeme zaměstnancům firmy Mondelez, dříve DELI, dětem a učitelkám mateřské a základní školy děkujeme za jejich štědrost a dobrotu, kteří nám projevili přízeň a splnili tak přání našim klientům.